Naši dodavateléCwiertková Daniela - idatabaze.cz
NABÍDKA

AKCE

Protipožární dveře
Vchodové plastové dveře
ALUPROF
EUROOKNA
 

AKTUÁLNÍ LETÁKY

Leták č. 1
Leták č. 2

 

facebook


Provozovna: 

Třída Osvobození 387 Příbram 7 

(budova II. polikliniky)

Provozní doba: 

          pondělí - pátek            10:00 - 12:00, 13:00 - 16:00

Kontakty:

telefon

602 649 554      

telefon

777 063 306      


emailfa.daniela@seznam.cz 

emailinfo@danielaokna.cz 
 


Když okna, dveře či příslušenství, tak jedině Daniela...
Okenní kolekce THERMO ELITE
ALUPLAST ELITE : Pro nízkoenergetické domy

  • 6-ti komorový systém německé firmy ALUPLAST, šířka zástavby 85 mm. Se zvětšenou energetickou úsporností.
  • Sklo: jednokomorový okenní balík s koeficientem propustnosti tepla Ug=1,0 W/m2K 4/16/4 neutrál s využitím termorámečku ze šlechetné oceli, který minimalizuje tepelné ztráty a úkaz oroseného okna.
  • Kování Maco Multi Matic KS s mikroventilací a funkcí blokace špatné polohy kliky.
  • Klika: hliníková HOPPE Compact. V nabídce v barvách oken:zlatý dub oboustranný, ořech oboustranný – hliníková klika HOPPE Secoustic v barvě staré zlato, antracit oboustranný – hliníková klika HOPPE Secoustic ve stříbrné barvě.
  • Těsnění: vytvořené technologií EPDM charakterizující sevysokou odolností proti působení vnějších atmosférických vlivů. Na výběr máme těsnění černé a šedé barvy.
  • Zesílení okenního rámu: galvanizovaná ocel o tloušťce minimum 1,8 mm s náležitou geometrií, zaručující tuhost, řádnou funkčnost a trvalý, neměnný tvar okenních profilů.
  • Barvy: ořech, mahagon, zlatý dub, tmavý dub
  • V nabídce také široká nabídka barev podobných dřevu a RAL
Ideal 8000 ROUNDLINE 3 těsnění
Zaoblený polopřesazený 8-mi komorový profil IDEAL 8000 hloubka 85mm se středovým těsněním využívající nejnovějších poznatků při výrobě oken rozdělí profil teplou a studenou část. Hlavní charakteriskou tohoto profilu bezvýztuhový system křídla s vlepovaným sklem, kterým lze dosáhnou snížení tepelného prostupu rámem na rekordní hodnotu Uf – 1,0. Originální systém odvodnění rámu umožňuje optimální odtok nežádoucí vody z profilu.
Ideal 7000 ROUNDLINE zaoblený
Zaoblený polopřesazený 6-ti komorový rám a 5-ti komorové křídlo IDEAL 7000 hloubka rámu 80mm a křídlo v nejslabším místě dodahuje vynikající hloubky 70mm. Rámy a křídla jsou již v základu vyztuženy speciálními ocelovými, pozinkovanými výztuhami ve tvaru U, které zajišťují jejich maximální pevnost. Díky originálnímu řešení a stavební hloubce je tento profil vyjímečný tvarem i tepelně-izolačními vlastnostmi. Originální systém odvodnění rámu umožňuje optimální odtok nežádoucí vody z profilu.
Ideal 6000 ROUNDLINE 3 těsnění
Zaoblený polopřesazený 6-ti komorový profil IDEAL 6000 hloubka 80mm se středovým těsněním využívající nejnovějších poznatků při výrobě oken rozdělí profil teplou a studenou část. Rámy a křídla jsou již v základu vyztuženy speciálními ocelovými, pozinkovanými výztuhami ve tvaru U, které zajišťují jejich maximální pevnost. Originální systém odvodnění rámu umožňuje optimální odtok nežádoucí vody z profilu.
Ideal 5000 ROUNDLINE 3 těsnění
Zaoblený polopřesazený 5-ti komorový profil IDEAL 5000 hloubka 70mm se středovým těsněním využívající nejnovějších poznatků při výrobě oken rozdělí profil teplou a studenou část. Rámy a křídla jsou již v základu vyztuženy speciálními ocelovými, pozinkovanými výztuhami ve tvaru J, které zajišťují jejich maximální pevnost. Originální systém odvodnění rámu umožňuje optimální odtok nežádoucí vody z profilu.
Ideal 4000 ROUNDLINE zaoblený
Zaoblený polopřesazený 5-ti komorový profil IDEAL 4000 hloubka 70mm využívající nejnovějších poznatků při výrobě oken dodá eleganci a lehkost každému oknu. Rámy a křídla jsou již v základu vyztuženy speciálními ocelovými, pozinkovanými výztuhami ve tvaru U, které zajišťují jejich maximální pevnost. Originální systém odvodnění rámu umožňuje optimální odtok nežádoucí vody z profilu.
Ideal 4000 rovný
Odsazený 5-ti komorový profil IDEAL 4000 hloubka 70mm klasický nadčasový tvar nabízející jednoduše rovné plochy,které umožňují snadnou údržbu a mytí oken. Rámy a křídla jsou již v základu vyztuženy speciálními ocelovými, pozinkovanými výztuhami ve tvaru U, které zajišťují jejich maximální pevnost. Originální systém odvodnění rámu umožňuje optimální odtok nežádoucí vody z profilu.