Naši dodavateléCwiertková Daniela - idatabaze.cz
NABÍDKA

AKCE

Protipožární dveře
Vchodové plastové dveře
ALUPROF
EUROOKNA
 

AKTUÁLNÍ LETÁKY

Leták č. 1
Leták č. 2

 

facebook


Provozovna: 

Třída Osvobození 387 Příbram 7 

(budova II. polikliniky)

Provozní doba: 

          pondělí - pátek            10:00 - 12:00, 13:00 - 16:00

Kontakty:

telefon

602 649 554      

telefon

777 063 306      


emailfa.daniela@seznam.cz 

emailinfo@danielaokna.cz 
 


Když okna, dveře či příslušenství, tak jedině Daniela...
Systém EUROOKNA IV 68
Optimální výběr pro zákazníky, kteří dávají přednost přírodním ekologickým materiálům. Naše okna vyrábíme s pečlivě tříděného borovicového, mahagonového (meranti) a dubového lepeného vrstvového dřeva. Toto dřevo se podrobuje technologické úpravě podle přísných evropských standardů, což zaručuje vynikající kvalitu výrobku. Bohatá paleta barev a vzorů ve spojení s moderní výrobní technikou dávají našim oknům mimořadný vzhled a splňují tím i požadavky našich zákazníků.
 • 3-vrstvé lepené dřevo
 • Kování MACO - Multi-matic
 • Izolované dvojsklo: Ug=1,1 W/m2K
 • Termo-okapnice
 • Hliníková kryt dolního vlysu křídla
 • Ekologické barvy odolné proti vodě
 • Kompletní škála ozdobných lišt
Okenní hliníkové okapnice zabezpečují okenní rám proti působení venkovní vlhkosti. Díky odvodu srážkových vod mimo okenní rám chrání celkovou konstrukci oken proti zvlhčení. Stykem dvou těsnění se vytváří vzduchová komora, jež dodatečně izoluje. Kompaktní konstrukce z 3 – vrstvého lepeného dřeva. Okenní profil se spojuje takovým způsobem, aby vnitřní pětí, které vzniká ve dřevu, se vzájemně odstraňovalo, přičemž dřevo zachová svůj tvar i přes působení povětrnostních vlivů.
Systém EUROOKNA IV 78+
Díky nejnovější technologii zůstane Váš byt v zimě teplý díky velmi nízkému součiniteli prostupu tepla 0,5 W/m2*K. Současně to zabrání přehřívání v létě. Dodatečnou ochranu zajišťují reflexní UV nátěry, které odrážejí přílišnou energii slunce. Navíc odrážejí také většinu škodlivého UV záření a chrání tak jak Vaší rodinu, tak barvy nábytku a dalšího vybavení domu.
 • Dostupnost profilů v různých šířkách: 78, 88, 92 mm
 • 3-vrstvé lepené dřevo
 • Kování MACO - Multi-matic
 • Komplet skel Ug=0,8 W/m2K
 • Okenní hliníková okapnice
 • Hliníková krytka dolního vlysu křídla
 • Ekologické barvy odolné proti vodě
 • Kompletní škála ozdobných lišt
Alternativní možností luxusního provedení Eurookna je instalace 3 skel zajišťujícího dokonalou tepelnou a zvukovou izolaci.
Trojité těsnění vytvoří po vzájemném propojení dvě vzduchové komory, které představují dodatečnou velmi vysokou tepelnou izolaci. Zároveň umožňují volnou výměnu předem ohřátého vzduchu.
Okenní hliníková okapnice chrání okenní rám před vlivem vlhka zvenčí. Odvádějí srážkové vody mimo okenní rámy a chrání tak celou konstrukci proti zvlhnutí. Cela okenní konstrukce je vyrobena z 3-vrstvého lepeného dřeva. Okenní profil je spojen tak, aby se vnitřní pnutí vznikající ve dřevě vzájemně kompenzovala a dřevo zůstávalo nezměněné i přes působení povětrnostních podmínek.
Profil Soft-Line
Charakteristickým znakem profilů Soft-line jsou zaoblené hrany zasklývací lišty. Perfektně rovný povrch usnadňuje udržování okenního rámu v čistotě. Zaoblené hrany zlepšují trvanlivost lakového nátěru. Dřevo se barví do několika barev podle preferencí zákazníka, pak se opatřuje penetračním nátěrem ekologickými, vodě odolnými laky.
Profil Retro
Profil s klasickými hranami zasklývací lišty. V profilu Retro je možnost vybrat jednu z několika barev. Obarvené dřevěné prvky se ponořují v ekologických lacích. Profil je vybavený 1 – komorovým izolačním dvojsklem s vyjímečně výhodnými parametry prostupu tepla. Okna vynikají vysokým indexem neprůzvučnosti.
Kliky
Nabízíme kliky v nekolika barevných provedeních, ve standardním provedení blokace chybné polohy kliky a klika s klíčem.
Okenní hliníkové okapnice
Okenní hliníkové okapnice zabezpečují okenní rám proti působení venkovní vlhkosti. Díky odvodu srážkových vod mimo okenní rám chrání celkovou konstrukci oken proti zvlhčení.
Kování dřevěných oken
Kováni je podstatný prvek konstrukce okna – umožňuje otevření, sklápění a otáčení kolem svislé a vodorovné osy. U našich oken používáme celo obvodové kování od firmy MACO. Tento systém zaručuje trvalý přívod vzduchu do místnosti, což zabraňuje kondenzaci vody v meziprostoru skla. V případě montáže, kování Maco je výborné řešení díky provedení , regulaci 3D a symetrickému uložení. Dodatečnou výhodou je možnost použití užších profilů, vysoká funkčnost a životnost díky otěru vzdornému plastovému povlaku kryjícímu okenní panty a integrovanému omezovači otvírání. Dodatečně lze také namontovat bezpečnostní kování proti vloupání.