Naši dodavateléCwiertková Daniela - idatabaze.cz
NABÍDKA

AKCE

Protipožární dveře
Vchodové plastové dveře
ALUPROF
EUROOKNA
 

AKTUÁLNÍ LETÁKY

Leták č. 1
Leták č. 2

 

facebook


Provozovna: 

Třída Osvobození 387 Příbram 7 

(budova II. polikliniky)

Provozní doba: 

          pondělí - pátek            10:00 - 12:00, 13:00 - 16:00

Kontakty:

telefon

602 649 554      

telefon

777 063 306      


emailfa.daniela@seznam.cz 

emailinfo@danielaokna.cz 
 


Když okna, dveře či příslušenství, tak jedině Daniela...

Tento typ má velmi elegantní vzhled, který dokonale splývá v interiéru s okny. Dobře známé horizontální žaluzie Vám zajistí ochranu před pálícím sluncem a nežádoucím světlem, sníží v horkých dnech teplotu ve Vašem bytě, nahradí těžké závěsy a podobné „lapače prachu“a ochrání Vaše soukromí před nežádoucími pohledy z venkovní strany .Výběr ze široké palety druhů a barev žaluzií Vám umožní vyjádřit svůj individuální styl a dodat bytu moderní vzhled.
Nosné prvky tvoří kvalitní, hliníkové tažené profily. Všechny upevňovací prvky jsou překryty plastovými krytkami, jednoduché ovládání zajišťuje kuličkový řetízek, sloužící jak k natáčení lamel, tak i jejich vytahování a spouštění. Dokonalé překrytí vnitřního ovládacího mechanismu horní Al lištou chrání systém před poškozením a prachem. Široká barevná škála lamel včetně 6 druhů imitace dřeva, umožňuje doslova kouzla v interiéru.

Výběr lamel:
lamela klasická šířka 25 mm
lamela 25 mm celostínící
lamela 16 mm

Horizontální žaluzie
Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí. Využití horizontálních žaluzií je mnohostranné a jejich barevná škála dovoluje harmonicky sladit barvy v místnosti s barevnými doplňky a vytvořit tak příjemnou atmosféru dle vašeho vkusu. Výhodou je především jejich jednoduchost, rychlost montáže, minimální údržba a především cenová dostupnost.


Vertikální žaluzie
Vertikální žaluzie elegantně doplní váš interiér a zcela nahradí záclony nebo závěsy. Díky široké nabídce materiálů a barevných odstínů vkusně a moderně sladíte váši kancelář i domov. Jejich antistatická úprava, barevná a tvarová stálost vyžaduje minimální nároky na údržbu. Mezi její přednosti patří schopnost zaclonit velké plochy. Montáž je velmi jednoduchá a rychlá, přičemž celkový dojem vede k provzdušnění celého prostoru. Překvapí vás řadou neočekávaných světelných a prostorových efektů.